Zespołowe Mistrzostwa Małopolski AD 2017

przez Józefa Ogrodnik

zespoowe mistrzostwa maopolski 2017 163Zespołowe Mistrzostwa Małopolski edycja 2017  wygrała drużyna w składzie:
Filip Fajfer - kapitan Kacper Bąk; Max Kowalczyk; Igor Wierzbowski; Kuba Kuraś; Jurek Toliński;
Srebrne medale odebrał zespół po wodzą Kasi Wajdowskiej i Kuba Lipowski;Bartek Wrzosek; Gita van der Voort; Jan Pacheco;
Na trzecim miejscu podium uplasowali się goście z LOK Garland Gliwice - Karol Głąbik - kapitan; Piotr Hofman; Karol Rusin; Konstanty Podwojski; Oliwier Rubinkowski.
Czwarte miejsce przypadło w udziale zespołowi pod wodzą Andrzeja Pochopienia w składzie: Hubert Staroń; Piotr Kuźniarski; Olek Szczepara; Igor Mazurkiewicz; Adam Fengler. Mały finał i finał był bardzo emocjonujący. Ostatecznie wygrali faworyci po 3:0. Niewiele jednak brakowało do dalszej walki, bo ostatnie metry trzecich wyścigów obu finałów do samego końca nie dawały jednoznacznej odpowiedzi, kto wygra.