Siłownia dla Ciebie w Klubie Żeglarskim Horn Kraków

Silownia2Siłownia została wyposażony w niezbędny sprzęt do treningu aerobowego, siłowego i wytrzymałościowego: atlas, bieżnia, orbitrek, wioślarz, sztangi, hantle, drabinka, ławeczki i materace. Samodzielnie zdecydujesz, czy chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, zwiększyć masę mięśniową i wyrzeźbić określone mięśnie, czy wymodelować konkretną partię ciała.
Karnet miesięczny 80 zł i ulgowy 70 zł gwarantuje nieograniczoną liczbę wejść na siłownię do późnych godzin wieczornych. Akceptujemy karty Benefit i Multisport.Ośrodek czynny jest 7 dni w tygodniu od 9 00 do 21 00, co pozwala dostosować termin treningów do nawet najbardziej napiętego harmonogramu zajęć. Po intensywnym wysiłku fizycznym możesz zregenerować siły i zrelaksować się podczas pikniku nad Zalewem Bagry, przy którym mieści się nasz Ośrodek.
Walka o wąską talię czy szeroką klatę wymaga umiejętnego posługiwania się centymetrem, przede wszystkim zaś systematycznego treningu. Uderz celnie w nadprogramowe kilogramy i wzmocnij mięśnie, decydując się na karnet open na siłownię w Klubie Żeglarskim Horn Kraków.

Zapraszamy

Wszelkie informacje uzyskają Państwo w Biurze Klubu pod numerem tel. +48 12 653 05 08 lub pisząc e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.