• Ośrodek Szkoleniowo Żeglarski Horn Zaprasza
  • Ośrodek Szkoleniowo Żeglarski Horn Zaprasza
  • Ośrodek Szkoleniowo Żeglarski Horn Zaprasza
  • Ośrodek Szkoleniowo Żeglarski Horn Zaprasza

Zapraszamy do naszego środka i na przystań HORN nauczycieli i uczniów poszukujących ciekawych miejsc na organizację zielonych szkół?

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas przyjechać?
Nasz Ośrodek działający przy Klubie Żeglarskim HORN Kraków jest atrakcyjnie położony nad Zalewem Bagry Wielkie w Krakowie. Naszą podstawową działalnością jest promowanie i uczenie żeglarstwa regatowego, wspieranie i upowszechnianie sportu oraz wychowywanie przez sport i kulturę fizyczną. Dlatego też naszą specjalnością są zielone szkoły o profilu sportowym. A zatem poza zwiedzaniem zabytków i turystycznych atrakcji Krakowa stwarzamy możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego. Żeglarstwo jest jedną z najbardziej elitarnych dyscyplin sportowych, dla wielu osób jest prawdziwą pasją i sposobem na życie, a młodych ludzi uczy dyscypliny, odpowiedzialności i pomaga budować własną tożsamość.
Zapewniamy miejsca noclegowe, salę szkoleniową do prowadzenia zajęć lekcyjnych, całodzienne wyżywienie, salkę gimnastyczną, siłownię, wsparcie w zorganizowaniu atrakcyjnego programu pobytu obejmującego zwiedzanie Krakowa, wyjście do teatru lub kina, czy całodzienną wycieczkę w wybrane miejsce poza Krakowem (Zakopane, Wieliczka, park rozrywki Dinozatorland k/Wadowic i wiele innych).

Przede wszystkim w sezonie wiosennym i jesiennym oferujemy:
- zajęcia żeglarskie na łódkach (nawet dla zupełnie początkujących) pod okiem profesjonalnych i doświadczonych w pracy z dziećmi trenerów i instruktorów,
- zajęcia na kajakach, rowerach wodnych,
- zajęcia sportowe, ogólnorozwojowe bieganie, nordic walking, ćwiczenia fizyczne, zawody sportowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu.
W sezonie zimowym organizujemy:
- zajęcia sportowe na lodowisku, pływalni krytej, a także na świeżym powietrzu,
- wyjazdy narciarskie z możliwością nauki jazdy na nartach i snowboardzie dla początkujących.

Na życzenie przygotujemy szczegółowy program zielonej szkoły wraz z kalkulacją cenową.

Zapraszamy serdecznie do naszego Ośrodka.

Tagged Under