REJSY Klubu Żeglarskiego HORN Kraków

Rejsy organizowane lub współorganizowane przez Klub Żeglarski HORN Kraków, to okazja do zdobycia nie tylko doświadczenia (stażu), ale też doskonała zabawa połączona ze zwiedzaniem miejsc czasem niedostępnych lub trudno dostępnych drogą lądową. Zazwyczaj pływamy w kilka (a nawet zdarzało się kilkanaście jachtów). Kierunki naszych dotychczasowych rejsów to m.in. Grecja, Hiszpania, Włochy, Maroko, Sycylia, Malta, Gibraltar.

Jeśli marzycie o rejsie morskim, chcecie dobrze się bawić i zdobyć doświadczenie lub staż do patentu na Jachtowego Sternika Morskiego, to zapraszamy do kontaktu 😀

GRECJA

Zapraszamy na kolejną już edycję naszego majowego rejsu do Grecji. Kto był, wie, że warto, kto nie był musi spróbować. Rejs planujemy w rejony Cyklad, w zależności od pogody. Codziennie inne, piękne okoliczności przyrody, przepyszna kuchnia, miłe towarzystwo w gratisie. Duże, wygodne jachty, ok 50 stóp (15metrow długości kadłuba).

 

 

 

TERMIN: 07-21.05.2022

PLANOWANA TRASA: Trasę rejsu uzgadniamy przed rejsem i jej realizacja zależy od warunków pogodowych. Wstępny plan: Wyspy Kithnos, Wyspa Milos, Seriphos, Hydra.

KOSZT: Orientacyjny koszt od osoby to 1500 zł miejsce na jachcie/tydzień, około 100 euro kasy jachtowej (wyżywienie, porty, paliwo).

KOSZTY DODATKOWE: Cena nie obejmuje kosztu biletów lotniczych oraz wydatków własnych. Wszystkie inne koszty związane z rejsem są uwzględnione w cenie (czarter, ubezpieczenie, zaokrętowanie).

DOJAZD: Przelot we własnym zakresie.

KONTAKT: 507 562 920

.

ZOBACZ GALERIE zdjęć z naszych rejsów!