REJSY Klubu Żeglarskiego HORN Kraków

Rejsy organizowane lub współorganizowane przez Klub Żeglarski HORN Kraków, to okazja do zdobycia nie tylko doświadczenia (stażu), ale też doskonała zabawa połączona ze zwiedzaniem miejsc czasem niedostępnych lub trudno dostępnych drogą lądową. Zazwyczaj pływamy w kilka (a nawet zdarzało się kilkanaście jachtów). Kierunki naszych dotychczasowych rejsów to m.in. Grecja, Hiszpania, Włochy, Maroko, Sycylia, Malta, Gibraltar.

Jeśli marzycie o rejsie morskim, chcecie dobrze się bawić i zdobyć doświadczenie lub staż do patentu na Jachtowego Sternika Morskiego, to zapraszamy do kontaktu 😀

SYCYLIA 2022

Zapraszamy na kolejny rejs organizowany przez Klub. Tym razem po wodach Sycylii. Kto był, wie, że warto, kto nie był musi spróbować. Rejs startuje i kończy się w Palermo. W planie mamy odwiedzić archipelag wysp Liparyjskich i Egadzkich. Codziennie inne, piękne okoliczności przyrody, przepyszna kuchnia, miłe towarzystwo w gratisie.
Duże, wygodne jachty poprowadzą:
Kpt. Andrzej Ogrodnik – DUFOUR 530
Kpt. Przemysław Nowakowski – DUFOUR 520
Kpt. Marek Machaczka – DUFOUR 460

Jachty posiadają od 4 do 6 kabin 2 osobowych.

TERMIN: 04-13.11.2022

PLANOWANA TRASA: Trasę rejsu uzgadniamy przed rejsem i jej realizacja zależy od warunków pogodowych. Wstępnie zachodnie i północne wybrzeże Sycylii.

KOSZT: Orientacyjny koszt od osoby to 710 EUR + 100,00 zł (czarter – koja, wyżywienie, porty, paliwo do jachtu, opłata turystyczna, pościel i ręcznik, ubezpieczenie).

KOSZTY DODATKOWE: Kaucja zwrotna za jacht – 445 EUR. Cena nie obejmuje kosztu biletów lotniczych oraz wydatków własnych.

DOJAZD: Przelot i dojazdy z lotniska we własnym zakresie.

KONTAKT: Kpt. Andrzej Ogrodnik, tel. +48 601 436 147

MALTA 2022 SYLWESTER NA JACHCIE

Zapraszamy na kolejny rejs organizowany przez Klub. Tym razem płyniemy na Maltę. Kto był, wie, że warto, kto nie był musi spróbować. Rejs startuje i kończy się w Marinie Kalkara na Malcie. W planie mamy odwiedzić m.in. wyspę Gozo i Błękitną Lagunę. Codziennie inne, piękne okoliczności przyrody, mnóstwo zabytków, uroczysta zmiana warty przy Parlamencie Maltańskim, salwa armatnia z murów obronnych i inne. Atrakcją będzie zabawa sylwestrowa na jachtach przy super muzyce, smacznym jedzonku i w super towarzystwie.

 

 

Duże, wygodne jachty poprowadzą:
Kpt. Andrzej Ogrodnik – Beneteau, Oceanis 50 „In Compliance”
Kpt. Przemysław Nowakowski – Beneteau, Oceanis 48 F „Wayward Prince”

Jachty posiadają 5 kabin 2 osobowych. Łącznie planujemy na rejsie 20 osób.

TERMIN: 28.12.2022 – 04.01.2023

PLANOWANA TRASA: Trasę rejsu uzgadniamy przed rejsem i jej realizacja zależy od warunków pogodowych. Wstępnie planujemy odwiedzić obie wyspy maltańskie.

KOSZT: Orientacyjny koszt od osoby to 730 EUR + 150,00 zł (czarter – koja, wyżywienie, porty, paliwo do jachtu, opłata turystyczna, pościel i ręcznik, ubezpieczenie).

KOSZTY DODATKOWE: Kaucja zwrotna za jacht – 445 EUR.
Cena nie obejmuje kosztu biletów lotniczych, biletów do obiektów zabytkowych i muzeów oraz wydatków własnych.

DOJAZD: Przelot i dojazdy z lotniska we własnym zakresie.

Pozostaje na dzień dzisiejszy jeszcze 4 wolne koje.

KONTAKT: Kpt. Andrzej Ogrodnik, tel. +48 601 436 147

.

ZOBACZ GALERIE zdjęć z naszych rejsów!