Żeglarska Liga Rodzinna

Klub Żeglarski Horn Kraków, mając na uwadze stworzenie możliwości wzmacniania relacji rodzinnych, społecznościowych, pobudzanie do budowania nawyku aktywności dla zdrowia, promocję żeglarstwa jako najlepszego sposobu na rozwój, zaprasza do spróbowania swoich sił w Żeglarskiej Lidze Rodzinnej 2019 – edycja wiosenno-letnia.  

Ideą Ligi Rodzinnej jest budowanie relacji w rodzinie poprzez wspólne i aktywne spędzanie czasu oraz nabywanie umiejętności żeglarskich. Wspólne żeglowanie oraz udział w regatach jest jednym z elementów całego przedsięwzięcia. Wziąć w niej udział mogą zespoły rodzinne co najmniej 2 osobowe (1 uczeń, 1 dorosły), które będą reprezentować również swoją szkołę.

  1. Wspólne żeglowanie jest możliwe – przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godz. 16-19 po WCZEŚNIEJSZYM ZAPISANIU SIĘ PRZEZ STRONĘ I OTRZYMANIU POTWIERDZENIA ZWROTNEGO.
  2. Start w zawodach jest możliwy – w wyznaczonych terminach 6 lipca; 17 lipca; 26 lipca 2019 – po WCZEŚNIEJSZYM ZAPISANIU SIĘ PRZEZ STRONĘ I OTRZYMANIU POTWIERDZENIA ZWROTNEGO.

Nabór poprzez e-zapisy będzie prowadzony do wyczerpania miejsc.

Zapisy znajdują się pod TYM adresem. Listę zgłoszonych zawodników można przejrzeć TUTAJ.

POBIERZ REGULAMIN

 

Do udziału w Lidze niezbędne będą umiejętności żeglowania – posiadane przynajmniej przez 1 osobę w załodze.

Nie trzeba posiadać umiejętności pływania – podczas zajęć na wodzie obowiązkowo

W tym celu Horn uruchamia Akademię Młodego Eko-Żeglarza adresowaną do dzieci w wieku 8-13 lat. Zapisy prowadzimy za pośrednictwem naszej strony, ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na https://www.hornkrakow.pl/akademia-eko-zeglarza/