Tawerna HORN

Zapraszamy do Tawerny położonej nad malowniczym Zalewem Bagry.
Tutaj w żeglarskim klimacie z widokiem na Bagry skosztujesz naszych specjalności, między innymi pizzy, dań rybnych, owoców morza oraz innych pysznych potraw z karty.
Dla miłośników kawy nasza sympatyczna obsługa przygotuje prawdziwą aromatyczną włoską kawę.
Szeroki wybór piwa dopełni smak niektórych dań.

Zapraszamy codziennie w godzinach od 11 do 22

Tawerna Horn
30-733 Kraków, ul. Kozia 22
tel. +48 733 136 236, +48 12 307 30 77
e-mail: tawerna@hornkrakow.pl

PODEJMUJEMY GRUPY

Za całodzienne wyżywienie dla grupy zapłacą Państwo od 59 zł/os. Potrawy przyrządzimy tylko ze świeżych produktów, z myślą o Waszym zdrowiu i gustach.

URZĄDZAMY BANKIETY

Nie pożałujecie Państwo, jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług … Dopilnujemy każdego szczegółu z wielkim sercem, zaangażowaniem i znawstwem.

WYPRAWIAMY ŚLUBY

Będziecie Państwo mieli piękne wesele nad wodą, wśród zieleni o każdej porze roku. Wybierzemy dla Was wykwintny jadłospis – wedle Państwa woli, z myślą o zaspokojeniu apetytu Młodej Pary i Szanownych Gości.

PIKNIK NAD WODĄ

Weźmiecie udział w grillowaniu, będziecie z Siebie dumni gdy nauczymy Państwa przyrządzać grillowane dania!

URODZINY, IMIENINY?

Zaproście przyjaciół, by przeżyć z nami doniosłość tej chwili. Sami wybierzcie muzykę, napoje i menu. Mamy salę dyskotekową, będziecie się bawić tak, by ten moment był niepowtarzalny i na długo pozostał w Waszej pamięci!

KOMUNIA, CHRZCINY, ROCZNICA, JUBILEUSZ

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by Wasze przyjęcie miało posmak wyjątkowości, było uroczyste i piękne.

WIECZÓR PANIEŃSKI, KAWALERSKI

Jesteśmy po to, by zorganizować Wam imprezę w oryginalnym stylu, niezapomnianą, która będzie wspaniałym przeżyciem przed wstąpieniem na nową drogę życia (jednak nie oczekuj współpracy z agencjami towarzyskimi i klubami go-go)

MACIE PAŃSTWO JAKIKOLWIEK INNY POWÓD

Do świętowania swoich sukcesów, do poprawy humoru po chwilowej porażce, może urządzacie zjazd, spotkanie absolwenckie, piknik edukacyjny dla dzieci- Nasza Tawerna jest doskonałym miejscem, by smacznie zjeść, posiedzieć, porozmawiać, potańczyć, poczuć, że życie przestało być smutne i monotonne. Zapraszamy!

Zgłodniałeś?

Na co czekasz? Sprawdź nasze menu na stronie pyszne.pl