Szukasz pomysłu na prezent?

W Klubie Żeglarskim HORN Kraków możesz taki pomysł znaleźć 😉

Dostępne są vouchery na kursy:

  • Żeglarz Jachtowy
  • Sternik Motorowodny
  • Pływanie indywidualne z instruktorem 2h (żeglarz jachtowy)

Osoba obdarowana otrzymuje voucher wydrukowany na eleganckim papierze i zapakowany w piękną kopertę, więc jedyne co pozostaje do zrobienia to dołączenie serdecznych życzeń dla przyszłego żeglarza 😉

Vouchery będzie można zrealizować w trakcie trwania sezonu żeglarskiego w 2024 roku*. W praktyce wystarczy zarezerwować miejsce na kursie na stronie online.hornkrakow.pl, a przy zamówieniu należy wpisać kod z Vouchera.

*Voucher jest ważny przez przez cały sezon.

>> WIĘCEJ informacji – jak skorzystać z vouchera

 

WYBÓR KURSU

DOSTAWA

RODO

4 + 4 =

*cena obowiązuje do końca grudnia 2024 (31.12.2024).

Warunkiem sfinalizowania zakupu jest wpłacenie w ciągu 3 dni kwoty w wysokości + ewentualny koszt wysyłki VOUCHERA na podany adres w wysokości 10,00 zł.Opłata przelewem na konto bankowe klubu, kartą lub gotówką w biurze klubu przy Zalewie Bagry (ul. Kozia 22). W przypadku nie dotrzymania terminów płatności zakup zostanie anulowany. Po dokonaniu wpłaty, w przypadku przelewu prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres szkolenia@hornkrakow.pl.
Tytuł przelewu – WPŁATA NA CELE STATUTOWE – VOUCHER, nazwa kursu, imię, nazwisko uczestnika (np. WPŁATA NA CELE STATUTOWE. VOUCHER, ŻEGLARZ JACHTOWY).

nr konta: 51 1090 0088 0000 0001 4758 3436

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji – zapraszamy do kontaktu: 510 459 596