Usługi hotelowe

Klub Żeglarski Horn oferuje noclegi w przystępnej cenie amatorom żeglarstwa, turystom oraz grupom zorganizowanym. Nasz ośrodek może służyć Państwu jako baza wypadowa do Krakowa i okolic lub po prostu miejsce relaksu. Do Rynku można dojechać już w 10 minut, tyle samo czasu zajmie dojazd do obwodnicy miasta. 15 minut dzieli nasz obiekt od największego w Małopolsce Aquaparku, a do skarbów Wieliczki to nieco ponad 20 minut jazdy. Jeśli szukacie Państwo odpoczynku od zgiełku miasta, możecie aktywnie i ciekawie spędzić czas na miejscu, bez konieczności przemieszczania się gdziekolwiek. W naszym Ośrodku można pożeglować jachtem, popływać na łódce wiosłowej, kajaku czy rowerku wodnym. Bez obaw można popływać w zalewie. Zalew Bagry to akwen o i klasie czystości wody. Naszym gościom staramy się stworzyć klimat wypoczynku, który na długo pozostaje we wspomnieniach.

Kajuty

Do dyspozycji gości oddajemy 49 miejsc noclegowych na dwóch kondygnacjach. Posiadamy 6 kajut 2 osobowych i 6 kajut 5-7 osobowych. Kajuty są ogrzewane c.o. i wyposażone w łóżka (piętrowe lub pojedyncze), szafę ubraniową, szafki nocne, stół, krzesła, lampkę nocną. Dodatkowo wybrane kajuty posiadają TV.

Na każdym piętrze znajduje się aneks sanitarny z natryskami i umywalkami z ciepłą i zimną wodą oraz toaletami.
Aneks kuchenny jest dostępny na pierwszym piętrze. 

Udogodnienia

  • bezpłatny dostęp do wi-fi w całym ośrodku,
  • bezpłatny, strzeżony parking dla samochodów osobowych
  • sala szkoleniowa wyposażona w sprzęt audio-video, komputer oraz sprzęt multimedialny,
  • restauracja Tawerna Horn, sala bankietowa 
  • zadaszony grill na świeżym powietrzu,
  • sala gimnastyczna i stół do ping ponga.
  • winda dla osób niepełnosprawnych,
  • przystań żeglarska z wypożyczalnią sprzętu pływającego,

 

 Cennik

 

Pokój Cena za osobę Cena za pokój
nocleg 1 os. w pokoju 2 os. 60 zł kajuta z TV 60 zł kajuta z TV
nocleg 2 os. w pokoju 2 os. 60 zł kajuta z TV 120 zł kajuta z TV
nocleg 1 os. w pokoju 6 os. 50 zł 50 zł
nocleg 2 os. w pokoju 6 os. 50 zł 100 zł
nocleg 3 os. w pokoju 6 os. 50 zł 150 zł
nocleg 4 os. w pokoju 6 os. 50 zł 200 zł
nocleg 5 os. w pokoju 6 os. 50 zł 250 zł
nocleg 6 os. w pokoju 6 os. 50 zł 300 zł

 

Cennik obowiązuje od 1 stycznia 2024 roku.
Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
Cena nie zawiera śniadania. Wyżywienie jest możliwe po uzgodnieniu z Tawerną Horn – tel. +48 733 136 236

Świetne miejsca dla wypoczywających w mieście Kraków, można popływać na rowerach wodnych,motorowka, łódką jak również na plaży poleżeć. Głodnym tez się nie będzie, duży grill na miejscu oraz restauracja Tawerna. Miła atmosfera oraz obsługa. Dużo miejsca i swobody oraz ciszy.

Ewa

Ciekawe, spokojne a przedewszystkim czyste miejsce w ktorym można się zrelaksować, wypić kawę lub poczytać książkę. Miejsce odwiedzone pierwszy raz i wrażenia bardzo pozytywne. Bardzo klimatyczne miejsce, pozwalające oderwać się od dnia codziennego i naładuje Twoje baterie.

Adrian

Ciekawe miejsce dla młodszych i starszych, którzy chcieliby połknąć żeglarskiego bakcyla. Rodzice czekający na zakończenie zajęć, też się nie będą tutaj nudzić (w pobliżu plaża, food trucki, miejsca do spacerowania, biegania itd.).

Magdalena

Regulamin Ośrodka HORN

1. Doba w Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarskim Horn trwa od godz. 16:00 do 11:00 rano.

2. Goście Ośrodka Szkoleniowo-Żeglarskiego zobowiązani są przed zajęciem miejsc w pokojach okazać dokument tożsamości pracownikowi recepcji, który wpisuje ich dane osobowe do książki meldunkowej.

3. Na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Żeglarskiego wolno przebywać wyłącznie osobom zameldowanym na pobyt określonego dnia oraz mającym opłacony pobyt w ośrodku.

4. Grupy młodzieży szkolnej mogą być przyjęte na nocleg wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna, który ponosi pełną odpowiedzialność za grupę szkolną, stan pokoi po zakończeniu pobytu oraz za przestrzeganie przez młodzież niniejszego regulaminu.

5. Korzystający z noclegów, o ile rezygnują z miejscowej bielizny pościelowej (płatnej dodatkowo 5 zł.) muszą być zaopatrzeni we własną bieliznę pościelową – prześcieradło, poszewkę na poduszkę, kołdrę lub śpiwór.

6. Od godz. 2200 do 0600 obowiązuje cisza nocna. Turyści, którzy przychodzą późno lub bardzo wcześnie rano wychodzą, nie mogą zakłócać wypoczynku pozostałym osobom. Odstępstwa od ustalonych godzin ciszy są możliwe tylko w wyjątkowych przypadkach za wiedzą obsługi.

7. Recepcjonista ze względów bezpieczeństwa może odmówić otwarcia Ośrodka Szkoleniowo-Żeglarskiego od godz. 23:00 do 06:00 rano.

8. Przygotowanie posiłku może się odbywać w aneksie kuchennym na piętrze. Po spożyciu posiłku należy pozmywać naczynia kuchenne, a aneks dokładnie sprzątnąć.

9. Wszelkie zniszczenia i uszkodzenia przedmiotów stanowiących własność Ośrodka Szkoleniowo-Żeglarskiego należy zgłaszać obsłudze, która określa w porozumieniu z Prezesem KŻ Horn Kraków wysokość odszkodowania i sposób zapłaty.

10. Ośrodek Szkoleniowo-Żeglarski Horn ponosi odpowiedzialność jedynie za przedmioty wartościowe i pieniądze oddane do depozytu.

11. Ośrodek Szkoleniowo-Żeglarski Horn nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w pokojach oraz za pojazdy zaparkowane przy budynku.

12. W Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarskim obowiązuje kulturalne zachowanie się, a picie alkoholu, palenie papierosów i uprawianie gier hazardowych jest zabronione. Zakaz spożywania alkoholu nie dotyczy części gastronomicznej Ośrodka.

13. W razie przekroczenia regulaminu Ośrodka Szkoleniowo-Żeglarskiego lub nieodpowiedniego zachowania się, kierownik lub zatrudniona osoba może usunąć korzystającego z pobytu. Jednocześnie ma prawo do zatrzymania dokumentu i zawiadomienia o tym właściwą szkołę, uczelnię, organizację, biuro turystyczne, Komisariat Policji itp.

14. Korzystający z usług Ośrodka Szkoleniowo-Żeglarskiego mogą wszelkie pozytywne i negatywne uwagi wpisywać do książki życzeń i zażaleń lub w poważniejszych wypadkach kierować je do Prezesa Klubu Żeglarskiego „Horn” Kraków.

15. We wszystkich sprawach nie ujętych w regulaminie, a dotyczących toku życia w ośrodku, jak: zapewnienie porządku, ochrona mienia, przestrzeganie zasad kultury itp. korzystający są zobowiązani stosować się do wskazań kierownika lub aktualnie zatrudnionej tu osoby.

16. Za usługi świadczone przez Ośrodek Szkoleniowo-Żeglarski pobierane są opłaty. Podane ceny zawierają 8% podatku VAT. Opłaty za nocleg należy uregulować przy dokonaniu meldunku lub w szczególnych sytuacjach maksymalnie do 12 godzin od zajęcia miejsca w pokojach.

17. Rezerwujący nocleg zobowiązani są do wpłacenia 30% bezzwrotnej zaliczki od całej kwoty za zamówiony nocleg (noclegi) w terminie nie dłuższym niż 7 dni od złożenia rezerwacji. Jeżeli zaliczka nie wpłynie na konto KŻ Horn Kraków nr 48 1240 4432 1111 0010 3207 8946, rezerwację uznaje się za nieważną.

18. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa nr CI/1365/10 z dnia 26 maja 2010 r.  zarządza się pobieranie opłat miejscowych. Opłata miejscowa pobierana jest od osób fizycznych przebywających w Krakowie dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych. Dzienna stawka opłaty miejscowej wynosi 1,60 zł za każdy dzień pobytu. Obowiązek uiszczenia opłaty powstaje z chwilą zakwaterowania. Osoby, od których należna jest opłata miejscowa, zobowiązane są do jej uiszczenia najpóźniej w ostatnim dniu pobytu przed wykwaterowaniem.

19. Opłaty miejscowej nie podbiera się od dzieci do lat 5 oraz zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej.

Chcesz zarezerwować pokój?

Jeśli jesteś zainteresowany pobytem w naszym ośrodku skontaktuj się z nami w celu rezerwacji miejsca.