Krzysiek Winiarski to trener personalny pracujący z wielką pasją i zaangażowaniem. Pasjonat i promotor zdrowego i aktywnego trybu życia. Znawca i praktyk treningu siłowo-wytrzymałościowego.

Krzysiek swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał przez lata treningów, ale również poprzez uprawianie sportów drużynowych. Uczestnik wielu kursów merytorycznych i praktycznych, opartych na rozwoju poprzez trening i ruch. np: „Trener Medyczny”, „Kurs Trenera Personalnego”; „Hollistic Body Approach”, „Mobilność Stabilność i Wozrce ruchowe”; „Trening Siłowy u Kobiet”.

Krzysiek dba o formę i siłę młodych adeptów żeglarstwa w Klubie Żeglarskim Horn Kraków. Choć nie straszne mu wiatr i woda, skupia się przede wszystkim na treningu podopiecznych na stałym lądzie. Praca z własnym ciałem, trening wytrzymałościowy i gimnastyka powinny być nieodłącznymi elementami szkoleniowymi. Zajęcia poprawiają wydolność zawodników i wpływają na budowę kondycji.

Priorytetem jest dla niego bezpieczeństwo, wysoka efektywność pracy oraz satysfakcja podopiecznych. Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, dostosowując trening do potrzeb i możliwości, tak, aby oczekiwane efekty mogły nadejść jak najszybciej.