Rozśpiewani Seniorzy pod Żaglami

Szanowni Państwo,

W poniedziałek 22.03.2021 r. rozpoczynamy zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa „Rozśpiewani Seniorzy pod Żaglami”, które potrwa do 18.06.2021 r.
Planujemy przeprowadzenie 40 godzin z nauki żeglowania ( np. teoria żeglowania, węzły, bezpieczeństwo na wodzie, locja, meteorologia, manewry na wodzie itp.) oraz 40 godzin z tradycji i kultury żeglarstwa (śpiewy szantowe, muzyka inspirowana żeglarstwem, obyczaje i tradycje żeglarskie).
Zadanie zakończy się 18.06.2021 r. integracyjnym grillem i wspólnym szantowaniem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału. Zgłoszenia proszę przesyłać mailowo na adres: caszeglarz@gmail.com. W razie pytań proszę kontaktować się z koordynatorem zadania.
W marcu i kwietniu zajęcia teoretyczne będą prowadzone na platformie zoom w środy o godzinie 17:00 i w czwartki o godzinie 11:00. Dokładny grafik oraz dane logowania zostaną przesłane mailowo do uczestników.

Zapewniamy na każdym etapie realizacji projektu niezbędne środki ochrony i zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia / Główny Inspektorat Sanitarny w okresie pandemii lub innego zagrożenia, wymagającego wprowadzenia reżimu sanitarnego.