Dużym sukcesem naszych zawodników zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie Open Skif stając wielokrotnie na podium i zajmując miejsca punktowane (łącznie zainkasowaliśmy 13 pkt.) Kacper Bąk mistrzem Polski, Jan Pacheco wicemistrzem w klasie Open Skiff do lat 14 na 2019 rok, Gita van der Voort wicemistrzynią U13.
W regatach o Puchar Pucka całe podium nasze 1. Kacper Bąk, 2. Kasia Wajdowska; 3 Jan Pacheco. Cała ekipa spisała się na medal: Bartłomiej Wrzosek; Maciek Obarski; Alicja Maciąg; Kuba Trojnar i Kajetan Poziemski walczyli jak lwy przez całe trzy dni.
Regaty pod nazwą Puchar Pucka rozgrywane były w klasie Laser 4,7, Laser Radial i Laser Standard. Podczas regat mieliśmy pełny przekrój pogody. Było słońce, chmury, mgła, ulewa burzowa i wiatry od słabego do silnego. Lasery 4,7 walczyły o prawo startu w OOM, a Lasery Radiale eliminowały się do ME i MŚ. Na starcie Open Skif stanęło 9 naszych zawodników, a w klasach Lasera 7 zawodników. W klasie Laser 4,7 najwyżej notowany z naszych był Leon – 13 miejsce. Leon i Kamil już w poprzedniej eliminacji do OOM zapewnili sobie udział w niej.

Z motorówek trenerskich
Ziutka i Andrzej