Siema!
Jak co roku, wraz z Krakowskim Klubem Morsa „Kaloryfer, firmą Viessmann oraz Fundacją „Świadomi Klimatu” angażujemy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! To już ponad 30 lat odkąd gramy wspólnie z orkiestrą!

W tym roku 32. finał WOŚP zagra pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem tegorocznej akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Celem jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc. 32. Finał WOŚP odbył się 28 stycznia 2024 roku i już za nami. Wspomnienia jednak nadal są gorące, mimo braku słońca (i niskiej temperatury wody 🙂

W tym roku wspólnie na licytację przekazujemy organizowaną przez nas kolację dla dwóch osób na pomoście Klubu Żeglarskiego Horn Kraków. Kolacja obejmie przystawkę i danie główne oraz kieliszek wina. Oczywiście kolacje przygotuje Tawerna Horn. Po kolacji przewidziany jest półgodzinny rejs po Bagrach ze sternikiem*.

❤ LINK DO LICYTACJI ❤ 

* Dwa tygodnie przed wybraną datą kolacji, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 510 459 596 w celu ustalenia szczegółów. Prosimy również o wcześniejsze zapoznanie się z aktualnym menu Tawerny Horn.

 

Zapraszamy także do licytacji  innych naszych aukcji wspólnie przygotowanych z KKM Kaloryfer, Viessmann i Fundacją Świadomi Klimatu. (aby przejść do strony, kliknij na obrazek)