Kolonie żeglarskie w Pucku

Kolonie dla dzieci Smoka Żagiełło

Szczegóły dotyczące kolonii w sezonie 2022 będą dostępne wkrótce.

Zapraszamy do zapisywania się do listy mailingowej – nowa oferta trafi jeszcze ciepła do Państwa skrzynek 🙂

 

Kolonie OPTYMIST I WINDSURFING

Kolonie są dla dzieci początkujących, a ich program przygotowany w sposób, który zapewnia im naukę żeglowania na łódkach klasy OPTIMIST oraz na windsurfingu, w sposób zapewniający zabawę i wypoczynek nad wodą – forma nauki jest intensywna, ale jest przede wszystkim zabawą i przyjemnością. W programie przewidziane są także rowery, pływanie na SUP-ach oraz zabawy organizowane przez kadrę wychowawców, którzy także poza trenerem żeglarstwa i windsurfingu zapewniają fajnie spędzony czas.

ŻEGLARSTWO – dla dzieci w wieku 7-13 lat

Kolonie Krakowskiej Akademii Żeglarskiej to idealny sposób na rozpoczęcie żeglarskiej przygody. Celem ich jest przede wszystkim doskonała zabawa i nauka żeglowania na jachtach klasy Optymist – bezpiecznych i doskonałych do stawiania pierwszych samodzielnych kroków na wodzie. Bezpieczeństwo podczas zajęć zapewniają wykwalifikowani trenerzy asekurujący grupę na motorówce, a pływanie odbywa się w kamizelkach. W programie nie zabraknie również rozgrywek sportowych, zajęć integracyjnych, a na zakończenie obozu odbędą się Regaty. Podczas zajęć dzieci poznają kluczowe umiejętności żeglarskie i zdobędą przygotowanie do dalszego rozwoju, a być może rozpoczęcia treningów klubowych.

WINDSURFING – dla dzieci w wieku 7-14 lat

Drugim wariantem kolonii jest windsurfing. Doskonały sposób na aktywne spędzenie lata poprzez naukę z doświadczonymi trenerami. Po czasie spędzonym na wodzie dzieci zdobędą podstawowe umiejętności windsurfingu i będą przygotowane do dalszego rozwoju,  może nawet w wymiarze sportowym. Pod koniec kursu będą miały okazję na swoje pierwsze regaty i poznają smak prawdziwej sportowej rywalizacji.

Cena za jeden turnus obejmuje:

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie (3 posiłki dziennie),
  • kadrę (kierownik, wychowawcy min. 1 na 10 uczestników),
  • ubezpieczenie NNW,
  • kurs żeglarstwa na Optimistach / windsurfingu,
  • wycieczki,
  • fotorelację.

Lista informacyjna KOLONIE nad morzem 2022.

5 + 3 =

PARTNERZY KOLONII:

.